25 Nisan 2019   English site
Contact
Managing the future responsibly...
Çelebi’s management style is focused on objectives and results.
A continuously expanding lineup of products and services...
Çelebi’s ability to act quickly and nimbly is what enables it to pioneer change.
International-level expertise...
Çelebi is a powerful representative of corporate experience, knowledge, and discipline.
Organizational Communications
Events

ÇELEBİ HAVACILIK HOLDING/İŞTİRAKLERİ GEZGİNLERİ GEZİ YAZILARINI/ANILARINI PAYLAŞIYOR...

Çelebi Havacılık Holding çalışanları için yıl içinde 4 kez hazırlanan Çelebice, çalışan iç iletişim organı yayında her sayıda bir Çelebi Gezgini (Çalışanı) gezi anılarını/yazısını tüm çalışanlarla paylaşır.

ÇELEBİ HAVACILIK HOLDING/İŞTİRAKLERİ ÇALIŞANLARI HOBİLERİNİ PAYLAŞIYOR...

Çelebi Havacılık Holding çalışanları için yıl içinde 4 kez hazırlanan Çelebice, çalışan iç iletişim organı yayınında her sayıda çalışanların hobilerine yer verilir. Kendileri hobilerini ve çalışmalarını dile getiren yazıları ile tüm çalışanlarla buluşurlar.

ÇELEBİ ÇALIŞANLARI TİYATRO FAALİYETLERİ

Çelebi Hava Servisi istasyonlarında çalışanların oluşturduğu tiyatro grupları çalışmalarını çeşitli fırsatlarla diğer çalışan ve yöneticilerle paylaşmaktadır. Diğer taraftan; Çelebi Havacılık Holding yöneticilerinin de katıldıkları tiyatro çalışmaları çeşitli şehirlerdeki istasyonların çalışanları için düzenlenen etkinlikler çerçevesinde sergilenmektedir.

ÇELEBİ HAVACILIK HOLDING/ÇELEBİ HAVA SERVİSİ FOTOĞRAF VE RESİM SERGİSİ

Kazanan çalışan fotoğrafları ile çalışan çocukları resimleri Sabiha Gökçen Havaalanında sergilenmiştir (Ekim-Kasım 2014).

ÇELEBİ ÇALIŞANLARI KIDEM PLAKET TÖRENLERİ

Çelebi çalışanları 5 yıl ve katları kadar kıdemleri onuruna her yıl düzenlenen Çelebi yıldönümü ve kıdem plaket törenlerinde buluşarak gerçekleştirdikleri etkinliklerde, çeşitli sanatsal gösterileri de paylaşmaktadırlar.